≡ Menu

O blogu

Cześć, mam na imię Piotr i piszę tego bloga od 2014r. Początkowo miał to być sposób na motywowanie samego siebie, a dopiero później innych, do oszczędzania i inwestowania długoterminowego – przede wszystkim pod kątem emerytury. Druga motywacja to chęć zdobywania wiedzy i dzielenia się nią w dziedzinie, która stała się w pewnym sensie moim hobby (wykształcenie mam techniczne:)).

Na początku starałem się być klasycznym blogerem finansowym piszącym na różne i dość ogólne tematy. Obecnie (2017r) zdecydowałem, że będę koncentrował się na giełdzie, analizie fundamentalnej spółek i omawianiu ich raportów oraz prowadzeniu przykładowych portfeli akcyjnych. Jeżeli chodzi o emeryturę i popularyzowane przeze mnie konta IKE w funduszach inwestycyjnych, będą to tematy pojawiające się tylko od czasu do czasu.

Cały czas staram się pogłębiać swoją wiedzę w temacie inwestowania i mam nadzieję, że ten proces będzie widoczny w poziomie merytorycznym moich wpisów. Chciałbym, żeby zawierały jak najwięcej wartości dodanej i były dalekie od sensacji czy powielania suchych faktów.

Serdecznie pozdrawiam

Piotr Imieliński

Notka prawna

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).
Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.